ISIS-i vret 72 e plagos 150 të tjerë në Pakistan

 Putin do që inteligjenca ruse dhe ajo amerikane t’i ripërtërijnë komunikimet

Putin do që inteligjenca ruse dhe ajo amerikane t’i ripërtërijnë komunikimet

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se Rusia dhe Shtetet e Bashkuara do të përfitonin nga ripërtritja e komunikimeve ndërmjet agjencive të inteligjencës për ta forcuar luftën kundër terrorit.

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...