Vritet gjysmëvëllai i diktatorit Kim Jong-un

14 Shkurt 2017 - 14:30      

Gjysmëvëllai i liderit verikorean Kim Jong-un është vrarë në Malajzi, njoftuan sot mediat kineze dhe jugokoreane, duke iu referuar burimeve anonime.

Kim Jong-un është vrarë të hënën në mëngjes, ndërsa rrjeti kabllor kinez transmeton se në aeroportin në Kuala Lumpur e kanë helmuar dy gra, për të cilat dyshohet se janë agjentë verikorean.

Përfaqësues të policisë malajziane deklaruan se një burrë i paidentifikuar nga Koreja Veriore ka vdekur rrugës nga aeroporti për në spital.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...