KOHA MARKETING

AFRIM VITIA – KOHA DITORE

Tel: +377 44 120 167, e-mail: [email protected] ; [email protected] 
 

BERAT BICAJ  – KOHAVISION

Tel: +377 44 400 069,  e-mail: [email protected] ; [email protected] 
 

NEXHMEDIN BERISHA – KOHA PRINT

Tel: +377 45 701 288, e-mail: [email protected] ; [email protected] 
 

ANITA TOÇI - KOHA

Drejtoreshe e Komerciales dhe Marketingut
Tel: +377 44 956 942,  e-mail: [email protected]
 

 

REDAKSIA

 

Prizren:

ARSIM GJURGJEALA tel. 044/337 972, e-mail: [email protected]
TOMOR XERXA tel. 044/408 502,  e-mail: [email protected] 
 

Gjakovë:

MASAR GREZDA, tel. 044/650 890; 044/650 668 e-mail: [email protected]
Adersa:  në kioskun që gjendet në rrugën "UÇK" afër Stacionit të Autobusëve. 
 
GAZMEND DOLI, tel: 044/270 536; 049 125 577 e-mail: [email protected]
Adresa:  zyra ndodhet në Çarshinë e vjetër, përballë objektit të Lidhjes Demokratike të Kosovës   
afër Xhamisë së Hadumit. Kontakt person. 
 

Pejë:

KUSHTRIM KAJTAZI tel. 044/221 142; 049/221 142 e-mail: [email protected]
Adresa: Rr.27 Marsi nr.2 (te qarshi xhamia),
 

Ferizaj:

HYSNIJE JASHARI tel. 044 11 3 516, e-mail: [email protected]
 

Mitrovice:

BEDRI SELMANI 044 198 514, e-mail: [email protected]
 

Vushtrri:

NYSRET HOXHA (kiosku te Kalaja) 044 197 749; 044 332 454, 
 

Rahovec:

FLAMUR SOKOLI 044 718 545; 044 418 225; 029 76 871, 
 

Gjilan:

JETULLAH SERMAXHAJ tel. 044 178 131e-mail: [email protected] (te stacioni i autobuseve)

rrjetet sociale

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...