Ministria e Kulturës shtyn për një ditë tjetër ndarjen e çmimeve për letërsi

Arkeologjia nënujore, thesar i pashfrytëzuar i Shqipërisë

Arkeologjia nënujore, thesar i pashfrytëzuar i Shqipërisë

Tiranë, 16 shkurt - Shqipëria po promovon gjetjet arkeologjike në ujërat në bregun jugperëndimor për të ngritur interesin e publikut e tërhequr vëmendjen e vendimmarrësve të cilët mund të ndihmojnë në ruajtjen e artefakteve.

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...