“Andërr” me imazhe të së kaluarës së popullit shqiptar [video]

13 Shkurt 2017 - 22:14      

Piktori Zymer Mulliqi ka hapur ekspozitën personale “Andërr” në Galerinë e Ministrisë së Kulturës “Qafa” në Prishtinë.

Me këtë rast, para artdashësve, ai prezantoi imazhe të së kaluarës së popullit shqiptar. “

Andërr” është ekspozita e parë për vitin 2017 në këtë galeri.


“ANDËRR,” ME IMAZHE TË SË KALUARËS by kohanet
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...