Bukuritë e Fierit “vijnë” në Prishtinë [video]

13 Shkurt 2017 - 23:36      

Në Galerinë “Qahili” në Prishtinë janë prezantuar bukuritë e Fierit nëpërmes projektit “Adria Wealth – Myzeqeja Wealth”.

Të gjitha fotografitë e ekspozuara erdhën si panoramë e plotë dhe e denjë për promovimin e gjithçkaje që e rrethon këtë vend, raporton Express i KTV-së.

 


Bukuritë e Fierit “vijnë” në Prishtinë by kohanet
comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...