Komuna mbyll objektin që e shfrytëzonte pa leje Qendra e Flora Brovinës [video]

Për nder të Pavarësisë Ahmeti nesër lëshon autobusët në qarkullim [foto]

Për nder të Pavarësisë Ahmeti nesër lëshon autobusët në qarkullim [foto]

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahemti nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij zyrtare ka treguar se nesër do të lëshohen në qarkullim autobusët për nderë të Pavarësisë së Kosovës, transmeton koha.net.

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...