Foto: Koha / ilustrim

Hapet çerdhja e re për fëmijë në Sofali

12 Shkurt 2017 - 19:33      

Komuna e Prishtinës ka bërë me dije se të hënën, kryeqytetit do t’i shtohet edhe një çerdhe për fëmijë.

“Nesër, më 13 shkurt, në ora 11:00, prapa shkollës “Gjin Gazulli”, hapet çerdhja e re për fëmijë, për lagjen e Sofalisë dhe lagjet përreth”, thuhet në njoftimin e Komunës së Prishtinës.

Në këtë ngjarje do të marrë pjesë edhe Kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...