MAPL financon rikonstruimin e një rruge në Zveçan

 Konsulli i Nderit të Kosovës në Japoni vizitoi Mitrovicën, Bahtiri e çoi te fabrika e kërpudhave

Konsulli i Nderit të Kosovës në Japoni vizitoi Mitrovicën, Bahtiri e çoi te fabrika e kërpudhave

Kryetari i komunës, Agim Bahtiri dhe nënkryetari Faruk Mujka, kanë pritur Konsullin e Nderit të Kosovës në Japoni, Isao Iijima, i cili njëherësh është edhe Këshilltar Special i kryeministrit japonez Shinzō Abe, me të cilin kanë vizituar Fabrikën e Kërpudhave në Gushafc, ku e kanë zhvilluar bisedën dhe ku nga menaxheri i fabrikës, Valdrin Lluka, janë njoftuar për ecuritë aktuale në fabrikë.

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...