Anëtarë të PDK-së në Pejë dhurojnë gjak

16 Shkurt 2017 - 15:57      

Anëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës, Dega në Pejë, sot kanë vizituar Transfuzionin e gjakut në këtë qytet, me ç’rast dhuruan gjak.

Me moton “Të dhurosh gjak do të thotë të shpëtosh jetë, e një jetë e shpëtuar është vlera më e lartë e humanitetit”, ata demonstruan vullnetin për të përmbushur praktikisht këtë humanizëm.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...