Shtatëmbëdhjetë vjet - asnjë investim në rrugën “Fehmi Agani”

16 Shkurt 2017 - 13:11      

Banorët e rrugës “Fehmi Agani” në Gjilan prej 17-vjetësh nuk kanë pasur asnjë investim nga Komuna në rrugën e tyre.

Osman Kqiku ka thënë se ka investuar me mjete vetjake para 17 vjetëve në sistemin e kanalizimit dhe rrjetin elektrik. Ai thotë se të gjitha qeverisjet komunale, përfshirë edhe qeverisjen aktuale, e cila drejtohet nga kryetari Haziri, nuk kanë investuar në këtë rrugë.
(Më gjerësisht lexoni sot në Koha Ditore)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...