Me kë e kaloi Ditën e të Dashuruarve Bebe Rexha [foto]

  “Plepi” flet për largimin nga “O Sa Mirë” [video]

“Plepi” flet për largimin nga “O Sa Mirë” [video]

Seriali më i popullarizuar në vend “O sa mirë” së fundi ka pësuar disa ndryshime në kastën e aktorëve. Nga kjo seri komike është larguar aktorja Erblina Ajazi, e cila luante rolin e Ganimetës apo siç e quanin ndryshe “Plepi”.

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...