Rikthehet Argjentina Ramosaj [video]

15 Shkurt 2017 - 17:03      

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, shumë shpejt do të rikthehet me këngën e re.

Pas një mungese të gjatë, Ramosaj ka njoftuar në rrjetet sociale se do të kthehet me projekt të ri.

Krijuesja e hitit “Si Shiu” ka postuar një video të shkurtër në Instagram ku ka bërë të ditur se klipi i saj i rikthimit është realizuar nga Entermedia.

 

New song coming soon..

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...