“Plepi” flet për largimin nga “O Sa Mirë” [video]

16 Shkurt 2017 - 20:56      

Seriali më i popullarizuar në vend “O sa mirë” së fundi ka pësuar disa ndryshime në kastën e aktorëve. Nga kjo seri komike është larguar aktorja Erblina Ajazi, e cila luante rolin e Ganimetës apo siç e quanin ndryshe “Plepi”.

Erblina, për emisionin “Express,” tregoi fillimisht se si është integruar në “O sa mirë”, e deri te dorëheqja e saj nga shtëpia, ku thotë të këtë kujtime që do t’i mbesin gjatë në memorie.

Erblina ishte pjesë e episodeve të sezonit më të ri të “O sa mirë”, ndërsa fokusin më të madh ajo e mori te shikuesit nga përballja e saj me Fukën.

Pas kësaj eksperience në serial, thotë se do të vazhdojë të merret me profesionin e gazetarisë dhe nëse mbërrin ndonjë ofertë në adresën e saj për t’u paraqitur në film apo seria, nuk do ta refuzonte.


“Plepi” flet për largimin nga “O Sa Mirë” by kohanet

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...