“Nora” e Endrit lansohet të shtunën

16 Shkurt 2017 - 14:02      

Këngëtari Endri ka njoftuar se të shtunën do të lansojë këngën e tij të re.

“Nora” do të jetë titulli i këngës derisa Endri në një postim në Instagram ka shkruar vetëm një fjali të tekstit: “T’thirri thikë se shpirtin ma there”. Kjo këngë pritet që të shtunën të lansohet në orën 18:00.

“S’du me ni” është kënga e fundit e anëtarit të “On Records” e publikuar në tetorin e vitit të shkuar në bashkëpunim me Ferron. 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...