Me kë e kaloi Ditën e të Dashuruarve Bebe Rexha [foto]

16 Shkurt 2017 - 22:33      

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha vazhdon të mbetet beqare.

Kështu ka njoftuar vetë bukuroshja e famshme në një video-live në Facebook, ku u përgjigj në pyetjet e fansave të saj.

“Më intereson të di me kë keni kaluar ju Ditën e të Dashuruarve. Unë isha në një ndejë mode në New York. Ju jeni ‘Valentini’ im. Kalova këtë ditë me qenin tim”, ka thënë ajo.

Në këtë video Rexhës i është kërkuar të bëjë me duar simbolin shqiptar shqiponjën dhe ajo menjëherë u përgjigj pozitivisht duke kërkuar që shqiptarët ta ruajnë këtë fotografi.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...