Dua Lipa e Martin Garrix në vendin e pestë në top listën e Spotify

16 Shkurt 2017 - 16:43      

Pas shpalljes Artistja më e mirë e re nga revista NME, Dua Lipa ka shënuar sot edhe një sukses tjetër.

Kënga e saj e fundit në bashkëpunim me Martin Garrixin “Scared To Be Lonely” është në top pesë këngët më të mirë në top listën botërore të Spotify, transmeton Koha.net.

Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

“Ne jemi në Top 5 në top listën e Spotify”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

We're TOP 5 WORLDWIDE on @spotify #ScaredToBeLonely ⚡️⚡️⚡️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...