“Yjet Nalt”, kënga e re e Gjikos

15 Shkurt 2017 - 18:57      

Reperi i njohur Gjiko ka njoftuar se shumë shpejt do të lansojë projektin e tij më të ri.

“Yjet Nalt” është titulli i këngës të cilën Gjiko e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

Para “Yjet Nalt” kënga e fundit e reperit është “Je shku” e publikuar në nëntor të vitit të shkuar.

 

☄☄☄☄YJET NALT ☄☄☄ COMING SOON !!! @redboxent

A post shared by ASDREN GJIKOLLI (@gjikotheflyboy) on

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...