Dua Lipa performon në ceremoninë e ndarjes së çmimeve NME

15 Shkurt 2017 - 14:10      

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, do të performojë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve VO5 NME Awards 2017 që do të mbahet të enjten mbrëma.

Përveç performancës, Dua është e nominuar në dy kategori për këto çmime. Ajo është e nominuar për këngëtaren më të mirë britanike dhe në kategorinë artistja më e mirë e re e përkrahur nga TOPMAN.

Së bashku me Duan do të performojnë edhe Bastille, Wiley, Charli XCX, Pixie Geldof dhe shumë artistë tjerë.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...