Fifi për Ditën e të Dashuruarve [video]

14 Shkurt 2017 - 22:48      

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi në emisionin “N’gas’z” në KTV ka uruar të gjithë të dashuruarit me rastin e 14 shkurtit – Ditën e të Dashuruarve.

Pëlqejeni faqen e emisionit “N’gas’z” në Facebook

Edhe pse nuk pranon se a është në një lidhje dashurie a po jo, ajo nuk harroi të uronte në mënyrë të veçantë të gjitha çiftet.


Filloreta Raçi N'GAS'Z Facebook by kohanet

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...