Dua Lipa shpallet Artistja më e mirë e re nga NME

15 Shkurt 2017 - 22:53      

Dua Lipa ka korrur sonte edhe një sukses të madh në botën e muzikës.

Ajo është shpallur Artistja më e mirë e re në ndarjen e çmimeve nga “VO5 NME Aëards”, transmeton Koha.net.

Këngëtarja shqiptare është shprehur shumë e lumtur për marrjen e këtij çmimi.

“Faleminderit shumë. Ju falënderoj të gjithëve që votuan për mua, fansat e mi. Dua të falënderoj ekipin tim menaxhues, labelin tim, dhe të gjithë juve për punën e madhe, agjentin tim, familjen dhe miqtë. Faleminderit shumë NME për këtë, kjo është gjithçka për mua”, është shprehur ajo me rastin e marrjes së çmimit.

Ylli i “Be The One” gjithashtu është e nominuar për çmimin “Best British Female Artist”.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...