Dua Lipa udhëheq top listën e Shazam në Britani

15 Shkurt 2017 - 19:18      

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa vazhdon të shënojë suksese me këngët e saj.

Ajo udhëheq top listën për këtë javë në Shazam të Britanisë së Madhe me këngën e saj “Be The One”, që është kërkuar mbi 4.2 milionë herë, transmeton Koha.net.

Dua Lipa ka lënë prapa edhe Jax Jones që në bashkëpunim me RAYE janë në vendin e dytë me “You Don’t Know Me”, kurse vendi i tretë është Ed Sheeran me “Shape of You”.

Dhe përveç kësaj, ajo me këngën “Scared To Be Lonely” që është bashkëpunimi i saj më i fundit, me Martin Garrix është në vendin e pestë.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...