Ylli i Matrix-it, Keanu Reeves, viziton restorantin e shqiptares

15 Shkurt 2017 - 09:23      

Aktori amerikan, Keanu Reeves, ka qëndruar të martën në qytezën Bütschwill të Kantonit St. Gallen, Zvicër.

Por, ajo që bëri bujë është se aktori hollivudian, drekoi në restorantin “Shäfli”, që është në pronësi të shqiptares Neta Beçiri.

“Nuk po mund të besoja se Keanu Reeves po qëndronte në restorantin tim”, ka thënë Neta Beçiri, për “20 minutes”, transmeton Koha.net.

Ajo nuk po u besonte syve të saj kur e pa aktorin e famshëm amerikan para saj më 14 shkurt.

“Ai është një prej aktorëve të mi të preferuar, i kam parë të gjithë filmat e tij”, ka thënë biondja shqiptare e cila e njohur atë menjëherë.

Aktori 52 vjeç, i cili ishte i shoqëruar nga dy miq, hyri në restorant dhe kërkoi të pinte diçka.

“Natyrisht”, iu përgjigj Neta replied, e cila nuk rezistoi që ta pyeste nëse ai është Keanu Reeves.

“Ai u përgjigj thjeshtë, “Po, jam unë”. Ishte shumë i sjellshëm”, thotë nëna e re e cila pati rastin që ta kthente në përjetësi këtë moment duke u fotografuar me heroin e “Matrixit”.  

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...