Sonte në Rubikon debati për fuqinë shqiptare pas zgjedhjeve në Maqedoni

15 Shkurt 2017 - 10:42      

Sonte në Rubikon do të jetë debati mbi fuqinë shqiptare pas zgjedhjeve në Maqedoni.

A do të ketë zgjedhje të reja apo qeveri? A do të arrijnë shqiptarët të bëhen bashkë edhe për qeveri? Çka duhet të bëjnë tutje?

Për këto dhe më shumë rreth gjendjes së shqiptarëve në Maqedoni, diskutojmë sonte në Rubikon. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...