“Automan” ti dielën sjell Aston Martinin e ri [video]

14 Shkurt 2017 - 17:45      

Një Aston Martin nuk do ta refuzonte askush. Veturën ikonë të agjentit 007, e duan të gjithë.

Për më tepër, ai vjen me inovacione befasuese si gjithmonë.

Kësaj radhe, prodhuesi ngrit shpejtësinë, ngrit luksin dhe ngrit dëshirën për ta pasur një të tillë me modelin “Vanquish Rapide S”.

Ky model atraktiv vjen në edicionin e ardhshëm të “Automan”-it këtë të diel.

Përveç tij, do të mund të njiheni me modelin super atraktiv të Bentleyt i cili nuk kufizohet më vetëm tek limuzinat luksoze por kalon në SUV me të njëjtat standarde të komoditetit dhe bukurisë si brenda ashtu edhe jashtë.

“Automan” ju prezanton Bentley Bentayga, SUV i parë.

Dhe për të gjithë të pasionuarit, për ata që nuk mjaftohen me performancën e përcaktuar nga prodhuesi por duan edhe më shumë, ju sjellim kronikën ABT Tuning.

Shikoni sesi mund të transformohet një veturë në një bishë shpejtësie. “Automan” çdo të diel në ora 20:50.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...