De Niro për Trumpin: Tash nuk mund ta grushtoj sepse është president

10 Nëntor 2016 - 12:58      

Aktori Robert De Niro ka thënë se tani nuk e ka mundësinë që ta grushtojë Donald Trumpin sepse tani është president, derisa ka shtuar se do të analizojë se çfarë do të bëjë Trumpi si president.

De Niro ishte mysafir në emisionin e Jimmy Kimmel për të folur rreth mendimeve të tij për fitoren e befasishme të Trumpit në garën presidenciale.

Aktori veteran para se të zgjidhej Trumpi president, kishte thënë se me dëshiro do ta grushtonte atë ndërsa e quajti “idiot, katastrofë kombëtare dhe turp për shtetin”, transmeton Koha.net.

“A do ta grushtoje tani Donald Trumpin?” e pyeti Kimmeli De Niron. “sepse tani arrestohesh për këtë veprim, apo jo?”

“Tani nuk mund ta bëjë sepse është president. Duhet ta respektoj këtë pozitë... veç do ta shoh se çfarë do të bëjë ai. Dhe siç e kemi parë në shumë qytete, ka shumë pakënaqësi dhe po protestohet ndaj tij”, ka thënë De Niro. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...