Foto: Koha

Kosova - Kolonë për në Shkodër [foto]

6 Tetor 2016 - 13:25      

Kanë mbetur edhe pak më shumë se 7 orë nga fillimi i ndeshjes Kosovës – Kroaci.

Lumi i veturave, autobusëve, furgonëve, motoçikletave, ka vërshuar tashmë rrugën e Kombit, raporton Koha.net.

Kolona e Kosovës për në Shkodër vërehet edhe në këto foto në vendkalimin kufitar Vërmicë që sot pothuajse nuk ishte i tillë.

Rrugë të mbarë për në “Loro Boriçi” dhe fitore aty, Kosovë!

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...