Ibra hat-trick për fitoren bindëse të Unitedit në Ligën e Evropës

16 Shkurt 2017 - 22:55      

Zlatan Ibrahimoviq ka shënuar tre gola në fitoren 3 me 0 të Manchester Unitedit ndaj Saint Etienet në Ligën e Evropës në fazën e parë eliminuese.

Ibra shënoi golin e parë në minutën e 15-të, ndërsa dy të tjerët i shënoi në 15 minutat e fundit të takimit. Golin e fundit e realizoi nga pika e bardhë.

Më 22 shkurt zhvillohet takimi i kthimit në Francë.

 

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...