Foto: Reuters

Roma kalon në epërsi me supergolin e Emersonit [video]

16 Shkurt 2017 - 21:46      

Roma ka kaluar në epërsi ndaj Villarrealit në takimin e parë në kuadër të Europa Ligës.

Ishte Emerson ai që shënoi një supergol në minutën e 32, transmeton Koha.net.

Ai plasoi një goditje të fuqishme nga distanca për të mos i dhënë gjasa portierit të Villarrealit, Asenjo.


Goal Emerson (0:1) Villarreal vs Roma by ylberenexhipi

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...