Foto: Reuters

Shaqiri shpëtoi Stoke Cityn

13 Gusht 2016 - 18:09      

Po të mos ishte Xherdan Shaqiri për të shënuar nga afro 22 metra, Stoke City do të shënonte humbjen e parë në Premier League.

Bomberi kosovar edhe njëherë ka shpëtuar ekipin e tij nga humbja, pasi kjo gjë ka ndodhur edhe dy herë në sezonin paraprak, transmeton Koha.net.

Shaqiri sot shënoi supergol kundër Middlesbrough, duke e çuar rezultatin në 1-1.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...