Ekzekutohet me gurë e reja afgane për seks jashtëmartesor

4 Nëntor 2015 - 08:28      

Një vajzë e re afgane është ekzekutuar duke u goditur me gurë, pasi kishte kryer marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj, duke mos qenë e martuar me të.

Një video 30-sekondëshe e ekzekutimit brutal është postuar “online” dhe aty shihet vajza e futur në një gropë, e rrethuar nga burra të cilët e godasin me gurë, transmeton tch.

I dashuri i saj ia hodhi vetëm me fshikullime kamxhiku.

Agjencia e lajmeve Tolo raporton se ky ekzekutim ka ndodhur rreth një javë më parë në Firozkoh, në kryeqytetin e provincës Ghor, zonë e kontrolluar nga talebanët. 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...