Palltoja që ju kursen hapësirën e bagazhit deri në 15 kg [foto/video]

15 Shkurt 2017 - 11:18      

Kompanitë ajrore mund të mos jenë të kënaqur që do të dëgjojnë këtë, por kjo pallto mundëson të mbani më shumë gjëra sesa mund të vendosni në një bagazh.

Palltoja e quajtur Airport Jacket mundëson që të mbani gjërat deri në 15 kilogramë, transmeton Koha.net. Falë kësaj palltoje tani mund të kurseni hapësirën e bagazhit e po ashtu edhe tarifat për bagazh.

Kjo pallto vjen me 14 xhepa të thellë dhe mund të vishet në tri forma – duke përfshirë formën deri në ije, në formë të zgjatur, si dhe në formë të një çante.
Për më tepër shikoni videon më poshtë.

© KOHA

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...