Momenti dramatik kur policët gjatë një kontrolli rutinë gjejnë një grua të kidnapuar [video]

14 Shkurt 2017 - 23:45      

Një moment dramatik është incizuar nga vetë policia, e cila gjatë një kontrolli rutinë kanë gjetur një grua të kidnapuar, e cila ishe lidhur dhe ishte futur në bagazhin e veturës, transmeton koha.net.

Gruaja e kidnapuar shihet në video me duar e këmbë të lidhura dhe ajo u gjet rastësisht nga policia në Brazil.

Raportohet se dy burra kanë qenë në makinën e bardhë, kur ajo u ndalua nga policia, raporton Dailymail, transmeton koha.net.

Policët pasi e kanë ndalur veturën, kanë dëgjuar viktimën duke bërtitur nga bagazhi i veturës, të cilin pastaj e hapën ku gjetën gruan e lidhur.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...