Derisa promovonte çiklizmin, ministrit i vidhet biçikleta

14 Shkurt 2017 - 17:51      

Ministrit Ben Waits, i regjionit të Flandrisë i është vjedhur biçikleta derisa sa ishte në konferencë për media duke promovuar çiklizmin, transmeton Reuters.

Waits ka prezantuar planin e investimeve me anë të së cilave për stazat e biçikletave janë ndarë 300 milionë euro deri në vitin 2019.

“Biçikleta ka qenë e mbyllur kur e kemi lënë, megjithatë pas gjysmë ore kur jemi kthyer nuk ishte”, ka thënë zëdhënësi i ministrit.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...