Florenzi i mungon Romës edhe për 6 muaj

16 Shkurt 2017 - 21:06      

Lëndimi i Alessandro Florenzit është edhe më keq se ç’dukej, transmeton KTV.

Mesfushori i djathtë i Romës, kishte lënduar gjurin tetorin e vitit të kaluar, dhe kthimi i tij parashihej në këtë kohë.

Mirëpo të mërkurën gjatë stërvitjeve ai ka lënduar edhe sërish gjurin dhe do të mungojë së paku 6 muaj.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...