Foto: Reuters

Telashe në mbrojtjen e Real Madridit

16 Shkurt 2017 - 20:52      

Real Madrid ka marrë një lajm të keq pas fitores ndaj Napolit, në fazën e eliminimit direkt, në Ligën e Kampionëve.

Kapiteni Sergio Ramos pati probleme me këmbën e djathtë pas ndërhyrjes së Callejon-it në fillim të ndeshjes, por luajti deri në minutën e 71-të, kur u zëvendësua nga Pepe, transmeton KTV.

Portugezi hyri në lojë për t’u rikthyer nga lëndimi, që e mbajti jashtë fushave për më shumë se një muaj

Tekniku Zidane është në pritje të rezultateve nga stafi mjekësor për të ditur shkallën e lëndimit të mbrojtësit spanjoll.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...