Revoltohen tifozët e Arsenalit, kthejnë biletat për ndeshjen e kthimit ndaj Bayernit

16 Shkurt 2017 - 20:46      

Tifozët e Arsenalit e kanë përjetuar shumë rëndë disfatën e thellë nga Bayern Munchen, në ligën e Kampionëve.

Në Web-faqen ku shiten biletat, nuk kishte asnjë vend të lirë, me “Gunners” që kishin blerë të gjitha biletat për ndeshjen e kthimit, që zhvillohet me 7 Mars në “Emirates Stadium”, transmeton KTV.

Por disa orë më vonë, pas disfatës turpëruese në Allianz Arena, pothuajse tërë biletat janë kthyer në rishitje nga tifozët e Arsenalit, me Emirates që tani është pothuajse i tëri i lirë, nga i mbushur sa ishte disa orë më herët.

Fansat e Arsenalit kërkojnë edhe largimin e Arsene Wenger, dhe si duket humbja ndaj bavarezëve, do të ketë pasoja të mëdha në ecurinë e klubit.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...