Keoman në radarin e Barcelonës

16 Shkurt 2017 - 17:38      

Ronald Koeman është në listën e ngushtë për t’u bërë trajner i Barcelonës.

Gjiganti spanjoll po planifikon shkarkimin e Luis Enriques pas humbjes së thellë që pësoi Barcelona ndaj PSG-së në Ligën e Kampionëve, transmeton Koha.net.

Trajneri i Evertonit, Koeman është në mesin e trajnerëve që udhëheq listën për ta menaxhuar Barcelonën.

Barcelona ka një histori të gjatë për emërimin e ish-lojtarëve në stolin e trajnerit, ndërsa ka një lidhje të fortë me holandezët përfshirë ish-trajnerët, Johan Cruyff, Frank Rijkaard dhe Louis van Gaal.

Pëlqejeni faqen e Koha.net për sport
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...