Vetëvendosje paralajmëron ndërhyrjen e policisë, fton popullin të rrethojë Kuvendin

22 Shtator 2015 - 15:36      

Vetëvendosje, e cila gjithnjë e më shumë po përdor rrjetin social për të komunikuar me opinionin, përmes kësaj rruge paralajmëron se pas 20 minutash do të ndërhyrë policia për largimin e deputetëve të opozitës nga salla e Kuvendit, transmeton Koha.net.

Në postimin e VV thuhet:

Pushteti po përgatitet që pas 20 minutash të intervenojë për t'i larguar dhunshëm dhe me polici deputetët e opozitës nga Kuvendi.

Ftojmë të gjithë mbështetësit tanë dhe të Republikës, të gjithë qytetarët e këtij vendi që të mblidhen para Kuvendit të Kosovës.

Në mbrojtje të Republikës!

“Zajednica” nuk kalon! – përfunon postimi.

© KOHA

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...