“Nervozohet” Vuçiq, del në pauzë

29 Qershor 2015 - 23:52      

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, në këto momente është parë të ketë dalë nga takimi me kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa.

Këtë e ka konfirmuar gazetari i mediumit serb B92, Filip Çukanoviq, duke postuar një fotografi në Twitter ku shihet kryeministri serb në një prej korridoreve të ndërtesës.

“Kryeministri i Serbisë, pas 15 orësh bisedime, duket nervoz në dritare. Gazetarët para ndërtesës presin nënshkrimin e marrëveshjeve”, ka shkruar gazetari i B92 në Twitter, raporton Koha.net.

Vuçiq shihet që është edhe me një person tjetër në këtë pauzë, mirëpo nuk shihet fytyra e tij apo saj.

Më herët është paralajmëruar se ky takim mund të zgjas deri në orët e hershme të mëngjesit të së martes.  

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...