Nis mbledhja solemne e Kuvendit për Pavarësinë, Vetëvendosje e Nisma mungojnë

16 Shkurt 2017 - 15:28      

Kuvendi i Kosovës ka nisur seancën solemne për nëntë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Në këtë seancë solemne mungon Lëvizja Vetëvendosje. Pas fillimit të fjalimit të presidentit Hashim Thaçi, Nisma ka braktisur seancën.

I ftuar në këtë seancë solemne është edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...