Banorët e Kodrës së Trimave të revoltuar për mungesë rryme flasin për KTV-në [video]

13 Shkurt 2017 - 19:58      

Dhjetëra banorë të lagjes “Kodra e Trimave”, kanë protestuar në orën 17:30 përballë trafos së rrymës në këtë lagje.

Ata kanë bllokuar rrugën kryesore për gjysmë ore duke kërkuar rrymë, raporton KTV.

Banorët e kësaj lagjeje ankohen se përpos ndërprerjes së vazhdueshme të rrymës, po u vijnë faturat shumë të larta.


Banorët e Kodrës së Trimave të revoltuar për... by kohanet
comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...