Foto: Koha

Policia në kërkim të Driton Çaushit pasi hodhi gaz lotsjellës

9 Gusht 2016 - 12:01      

Policia e Kosovës është vënë në kërkim të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Çaushi, i cili para pak minutash hodhi gaz lotsjellës në Komisionin për Punë të Jashtme ku u diskutua projektligji për demarkacion me Malin e Zi.

Edhe përkundër kësaj, projektligji u miratua me 6 vota për.

Kujtojmë se në këtë takim, të pranishëm ishin pesë deputetë të Vetëvendosjes. 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...