Lansimi zyrtar i orës së mençur të Apple-it – LIVE

9 Mars 2015 - 17:57      

Gjiganti teknologjik, Apple, do të mbajë një konferencë në San Francisco në ora 18:00, ku do të shpalosë pajisjen e re, Apple Watch.

Ora e mençur do të jetë “ylli” i mbrëmjes, ndërsa përpos saj është përfolur se në këtë konferencë do të lansohen edhe disa pajisje të reja të Apple-it.

MacBook Air i ri dhe iPad Pro me 11-inç janë në mesin e shumë pajisjeve që janë përfolur se mund të lansohet në këtë konferencë.

Transmetimin direkt të kësaj konference mund ta shikoni më poshtë:

Broadcast live streaming video on Ustream

© KOHA.net

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...