Asusi zyrtarizon serinë e re të ZenFone 3

16 Shkurt 2017 - 13:50      

Kompania Asus ka lansuar telefonin e ri ZenFone 3 Zoom.

Telefoni i ri që do të kushtojë 485 dollarë, fillimisht është lansuar në Taiwan.

Çmim të tillë do të ketë modeli me 64 gigabajt, i cili posedon ekranin 5.5-inç dhe kamera të dyfishtë.

Telefoni do të ketë dy kamera kryesore me 12 megapixels dhe baterinë 5000 mAh. Pajisja e re do të vijë me tri opsione të ngjyrave.

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...