Meizu lanson telefonin e ri

15 Shkurt 2017 - 14:54      

Kompania kineze Meizu ka lansuar telefonin M5s.

Telefoni i ri posedon ekranin 5.2-inç dhe është i fuqizuar me procesorin 64-bit octa-core me 3 gigabajt RAM.

Specifikat tjera të Meizu M5s janë 16 ose 32 gigabajt memorie të brendshme me mundësi zgjerimi përmes microSD.

Kamera kryesore e këtij telefoni është 13 megapixel ndërsa ajo për selfie ka 5 MP.

Telefoni është i pajisur me baterinë 300 mAh dhe skanerin për njohje të gishtërinjve. 
 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...