Shfaqet Galaxy Tab S2 i ri

14 Shkurt 2017 - 11:01      

Pas versionit me 9.7-inç, versioni 8.0-inç i Samsung Galaxy Tab S2 me sistemin operativ Android 7.0 është shfaqur në uebfaqen e njohur Geekbench, duke sugjeruar se kompania koreane-jugore aktualisht është duke testuar përditësimin Nougat për këtë tablet.

Geekbench zbuloi numrin e modelit SM-T719, që nënkupton se është përditësim, versioni i vitit 2016 i Galaxy Tab S2 8.0 i cili është lansuar nga gjiganti i teknologjisë në prill të vitit të kaluar, transmeton Koha.net.

Sipas kësaj uebfaqe, Galaxy Tab S2 i ri pritet të vijë me procesor të Qualcommit Snapdragon 652 dhe me sistemin operativ Android Marshmallow.

© KOHA

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...