Huawei konfirmon orën e re

13 Shkurt 2017 - 19:00      

Huawei do të mbajë konferencë për media në kongresin “Mobile World” në Barcelonë dhe përpos dy telefonave Huawei P10 dhe P10 Plus, kompania ka njoftuar se do të sjellë edhe një orë të re.

Android Wear 2.0 do të jetë sistemi operativ i orës së re, ka konfirmuar shefi i kompanisë Richard Yu.

Siç raporton GSM Arena, Yu ka postuar një fotografi në “Weibo” duke konfirmuar orën e duke paralajmëruar pajisje sportive.

Kjo orë pritet të ketë edhe hapësirën për numër të telefonit, por gjithçka do të konfirmohet dy javë më vonë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     [email protected]    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...