Fotografohet nga afër pajisja e radhës e Sonyt

9 Shkurt 2017 - 19:56      

Sony është afruar te lansimi i pajisjeve të reja në panairin MWC, ndërsa tani raportohet se është fotografuar pajisja e ardhshme Xperia XZ.

Sipas “GSMArenas”, Xperia XZ i ri do të jetë pajisja më e madhe që do të lansojë Sony në këtë panair.

Fotografitë nuk kanë zbuluar detajet e telefonit, por pritet që ai të vijë me 3-4 GB RAM.

Lansimi do të bëhet në fund të muajit shkurt.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...