iPhone 8 më i shtrenjti në histori

9 Shkurt 2017 - 18:14      

Telefoni i ardhshëm i kompanisë, iPhone 8, raportohet se do të jetë më i shtrenjti në historinë dhjetëvjeçare të iPhoneve.

Sipas një raportimi të ri, telefoni i ardhshëm do të kushtojë më shumë se 1000 dollarë në versionin bazë, raporton “Fast”.

Ky do të paraqiste çmimin më të shtrenjtë të ndonjë iPhone, madje duke kaluar edhe versionin më të madh të iPhone 7 Plus me 256 GB hapësirë të brendshme që kushton 960 dollarë.

Telefoni i ardhshëm i kompanisë pritet të vijë në tri versione të madhësive.

 © KOHA

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...